VIDEO/ “Gjeje kush jam unë”, Rama i mbyll sytë Kurtit në Berlin

Kryeministri Edi Rama njihet për batutat dhe shakatë që bën me homologët e tij.

 

I tillë është veprimi i fundit në Berlin, ku Rama ka surprizuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. Dy liderët shkuan në Berlin, në kuadër të kongresit të partive progresiste europiane.

 

Në videon e postuar nga kryeministri në Tik Tok, duket momenti kur Rama shkon nga pas homologut të tij për ti mbyllur sytë.

 

Rama e pyet: Gjeje kush jam unë?

 

Me sa duket të pranishmit atje i kanë “pëshpëritur” në vesh Kurtit se kush ndodhej pas tij.

 

E për pasojë mes batutash Rama u përgjigj: Duhet të më kishe gjetur vetë more jo me spiuna.

 

Dy liderët u përqafuan me njëri-tjetrin, me Kurtin që i prezantoi Ramës një person (i cili nuk duket në video) me të cilin njihej prej periudhës .

 

“Ky më njeh mua prej burgut”, i tha Kurti Ramës.

 

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...