Cindy Marina dhe partneri zemrës: Dua ta respektoj, Topalli është e….

Në programin ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin, e ftuara e sotme ishte modelja Cindy Marina.

 

Gjatë bisedës me Ermalin ajo na tregoi se vërtetë është një natyrë e qetë, jo vetëm në ekran por dhe në përditshmëri.

 

Nuk është penduar që ka lënë Kaliforninë për Shqipërinë. Së fundmi, ajo është pjesë e Dance Albania, ku pretendon edhe fitoren.

 

Cindy u shpreh se “gjithmonë kam një ego personale, në çdo sfidë dhe garë, thashë jam shumë e qetë por mos u ngatërroni sepse kam këtë shpirtin e garës. Ndoshta ndonjëherë njerëzit nuk e kuptojnë se shohin qëndrimin tim shumë të qetë, por gjithmonë e kam fokusin tek fitorja.”

 

Në një lidhje dashurie me djalin e Jozefina Topallit, Genarin, Cindy shpesh i ndodh që t’ja përmendin në çdo dalje të saj. Por si ndihet ajo? A vendoset në pozitë teksa ia përmendin?

 

“Mund të them po edhe jo, sepse është e vërtetë që ok unë jam Cindy por dhe kjo është një pjesë tjetër e jetës sime dhe nuk i vë faj njerëzve që ndoshta e përmendin apo duan ta nxjerrin në pah. Kam arritur shumë për moshën akoma të re, jam krenare. Dhe për lidhjen time, jam krenare.”

 

Ndërkohë Ermali e pyet edhe për marrëdhënien që ka me Jozefina Topallin. Ajo tha se “i kam të mira, ajo është ajo që është, e mrekullueshme”.

Gjatë rubrikës “1 jetë 5 këngë”, kënga “Hotel California” e shpie në udhëtimet që bënte me babain e saj, këngë që i shoqëronte gjatë gjithë kohës. Ajo tregoi se babi i saj është ‘the best friend’, e ka shoqëruar gjithmonë në çdo ndeshje të saj.

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...