Shqiptari në Amerikë e ze halli i madh: Kam 5 makina, por nuk gjej dot nuse, si t’ia bej me ndihmoni

Shoqëria shqiptare po drejtohet gjithnjë e më shumë tek të shiturit mend nëpër rrjete sociale dhe kjo shihet fare lehtë nga postimet e miqve apo atyre që njohim.

 

Duke parë kërkesat e shumicës së vajzave kohët e fundit, një rast i veçantë rrëfehet për redaksinë nga një djalë nga Korça.

 

 

I riu ka deklaruar se megjithëse jeton në Michigan në luks, nuk ka qenë asnjëherë në një lidhje.

 

Ai shkruan se sa herë është përpjekur nuk ia ka dalë t’i bjerë në sy ndonjë vajze. Djali kërkon ndonjë ndihmë nga bashkatdhetarët e tij në lidhje me situatën në të cilën gjendet.

 

 

Për më shumë ai ka rrëfyer me detaje historinë e tij për JOQ Albania:

 

“Pershendetje… jam nje djale nga Korca dhe si cdo korcar edhe une jam ne amerike edhe per momentin jam ne Amerike …kam nje problem … qe e cilat nuk jan parate …falenderoj zotin per kete…

 

Une kam 5 makina 2 Mercedes benz 1 HUMMER 1 FORD edhe 1 cadillac …. Por problemi im eshte se nuk po gjej nje vajze qe te jem ne lidhje .. edhe nuk nuk kam qen ndonjere i lidhur me ndonje vajze edhe ndihem shum i vetmuar edhe pse kam ven lek…..

 

kam pare shum postime edhe rastin e fundit me djalin me X6 qe e ndiqte mbrapa gocen….. Pse nuk ndodh me mua .kjo gje sa do jam perpjekur … Dua nje mendim nga shqiptaret. nuk me interesojne sha rjet apo t allejet ….Flm jeni me te mirët”.

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat duke…” Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike.   Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...