”Shkëmbenim bashkë edhe…”/ Nuk do e besoni se me kë ka qenë në klasë Armina Mevlani

Neda Balluku, aktiviste dhe mbles i “Për’puthen” ishte e ftuara e radhës në Goca dhe Gra.

 

Në emision u zbulua se Armina Mevlani dhe Neda Balluku kanë qenë në të njëjtën klasë, pasi kanë studiuar të dyja për Filozofi.

 

Armina: Unë e kam pasur shoqe klase, kemi studuar të dyja për filozofi çfarë mban mend thuaje ska gjë. Unë kam pasur gjithmonë respekt të veçantë, Neda super e kulturuar, shkëmbënim librat, kishim pushimin kafe, ci gare.

 

Neda: Unë mbaj mend që linim leksionet, kemi pasur lokalin pas shkollës. Ju nuk e dini por Armina është njohëse shumë e mirë e autorëve klasikë, e Remarkut.

 

Fatma: Jam shumë e lumtur që je entuziaste për një të ftuar.

 

Armina: Unë jam për të gjithë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME