”Dashuria është e bukur po nuk zgjat”/ Ndahet nga burri ish-banorja e ‘Big Brother’

Një çift i pëlqyer nga publiku i kanë dhënë fund martesës. Bëhet fjalë për modelen amerikane dhe ish-konkurrenten e “Big Brother VIP US” Cynthia Bailey dhe moderatorin Mike Hill, të cilët kanë njoftuar ndarjen e tyre.

 

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP ndahet nga bashkëshorti pas dy vitesh

 

Ish-çifti e ndau lajmin në një postim të përbashkët në Instagram. Ish-konkurrentja e Big Brother VIP ndahet nga bashkëshorti pas dy vitesh

 

“DASHURIA është një gjë e bukur. Teksa të dy do të kemi gjithmonë dashuri për njëri-tjetrin, ne kemi vendosur të ndajmë rrugët tona.

 

Askush nuk është fajtor dhe ne jemi mirënjohës që mbetemi miq të mirë. Gjithmonë do t’i ruajmë shumë kujtimet që kemi ndarë së bashku si burrë e grua”, shkroi Cynthia dhe Mike.

 

Bailey, 55 vjeç dhe Hill, 52 vjeç, më pas shprehën mirënjohjen e tyre për familjen, miqtë dhe fansat e tyre dhe mbështetjen e tyre gjatë gjithë marrëdhënies së tyre.

 

Çifti fillimisht u fejua në korrik 2019 pas 14 muajsh lidhje. Më 10 tetor 2020, u martuan në një ceremoni në Gjeorgji.

 

 

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...