Rudina Dembacajt papritur i publikon mesazhet private me Markun ku ai i thote se…

Rudina ka publikuar një pjesë të bisedës së saj me ish-deputetin ku tregohet fare qartë marrëdhënia e veçante që dyshja kanë me njëri-tjetrin.

 

Rudina i ka dërguar Markut një foto të kolegve tësaj duke drekuar ndërsa ajo vetë po merret me punë.

 

“Shokët e mi, janë të gjithë për drekë për qejf. Unë po punoj lart e poshtë, jopo që ta dish”– i shkruan aktorja partnerit.

 

Por përgjigja e Markut na i bëri të gjithëve sytë zemra duke treguar kështu sesa e vlerëson ai bashkëshorten e tij, “O ti je bekim o zemër. Unë ta di edhe shumë biles”– u përgjigj ai.

 

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shoqe me Beniadën/ Kjo është banorja e dytë që zbulohet, do jetë në ‘Big Brother Vip’

Pak dite me pare u be me dije nga burime per “Kryefjala” se banorja e pare e “Big Brother VIP” do te jete Kiara...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...