Pronari i hotelit filmonte klientët kur flinin gjumë. Ja për cfarë i përdorte

Një pronar i një hoteli në Halkidiki të Greqisë ka filmuar me kamera të fshehta klientët e tij në dhomat e tyre.

 

Sipas mediave greke më 30 shtator, një çift që qëndronte në një hotel në fshatin Kassandra, Halkidiki raportoi se gjetën një kamerë të fshehtë në dhomë, duke regjistruar momentet e tyre intime.

 

Çifti ka vënë re kamerën e fshehtë në prizë më 29 shtator dhe të nesërmen kanë denoncuar pronarin në Polici.

 

Në një hetim të kryer nga autoritetet, u zbulua se të paktën dhjetë çifte të tjera ishin regjistruar vetëm në këtë dhomë, ndërsa kamerat ishin në të gjitha dhomat e akomodimit.

 

Policia ka arrestuar pronarin e hotelit në Halkidiki i cili pasi ka dhënë një deklaratë në Drejtorinë e Policisë Kassandra është lënë i lirë. Ai ka theksuar në dëshminë e tij se po regjistronte momentet private të qiramarrësve për përdorim personal.

Horoskopi ditor, e hene date 5 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Një periudhë me fat për ndjenjat, mes ditës së sotme (e hënë 5) dhe nesër (e martë 6) mund të...

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar dhe dhunuar me një person në Tiranë.   Pak ditë më parë në media në qarkulloi lajmi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...