Nuk fshihen më, Eros Grezda dhe këngëtarja shqiptare shfaqen kudo bashkë

Eros Grezda sërish në qendër të vëmendjen për jetën e tij sentimentale! Këtë herë futbollisti e ka bërë vetë publike lidhjen me Ajsel Abazin, një emër jo i panjohur për publikun.

 

Ajsel, një vajzë shumë bukuroshe është kushërira e Almeda Abazit. Ajsel dhe Eros e kanë bërë publike lidhjen e tyre me postimet në Instastory duke mos u fshehur aspak nga syri i publikut.

 

Ajsel nisi karrierën në botën e ekranit që në moshën 15-vjeçare, gjatë kohës që studionte për kanto, kur mori pjesë në “The Voice of Albania” dhe u kualifikua deri në gjysmëfinalen e këtij formati.

 

Më pas në moshën 17-vjeçare mori pjesë në “Top Fest”, ku u vlerësua me çmimin “Best Pop & RnB”. Pas një pauze te gjatë muzikore, ajo u rikthye këtë vit me një këngë të re që titullohet “Si unë”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...