Në Instagram janë të gjithë të bukur, por ja si duken vip-at tanë në foton e pasaportës

Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë. Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk ka fotoshop dhe nuk mund të shkrepësh 100 herë deri sa të dalë një më e sakta…

 

Ndonëse disa prej nesh mundohen të mos i tregojnë fotot në dokumentet e identifikimit, ka edhe nga ata që aty kanë “shkëlqyer”…

 

Disa kohe më parë Loredana publikoi foton e saj të pasaportës dhe ndonëse shumë thanë që kishte përdorur në të programe, modelja dukej shumë bukur.

 

Po ashtu edhe Lori Hoxha na ka treguar foton në pasaportën e saj, ndonëse me filtra Snapchat-i. Xing.al ju sjell listën e mëposhtme me disa nga VIP-at shqiptarë të cilët na kanë zbuluar fotot e tyre të pashaportës.

 

Duke filluar Dafina Zeqiri, tek Getoari dhe Bes Kallaku, Enca Haxhiaj, Rozana Radi, ja si kanë pozuar për fotot e pasaportave këta VIP-a.

 

Shumë ndjekës do zhgënjehen sepse janë mësuar duke i parë me fotot e kuruar në detaje në rrjetet e tyre sociale apo dhe në daljet televizive.

 

 

 

 

‘Më çove 3 muaj në burg! I ke duart me gjak!’ Kundërpërgjigjet kunata: Meritoje më shumë!

Razimi ka thirrur në “Shihemi në Gjyq” kunatën e tij, motrën e bashkëshortes, Diturien. Shkak është bërë shtëpia ku ata jetojnë në Rrushbull të...

“Idiote, psikopate”, Razimi ofendon kunatën. Por ja çfarë i bën Gjebrea në emision…

Eni Çobani përpiqet të gjejë një zgjidhje për konfliktin mes Diturisë dhe Razimit, dy kunetërve që kanë ardhur në “Shihemi në Gjyq”.   Por ndërsa ajo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...