Moment i frikshëm në “Dance Albania”, këngëtari thuajse i rrezikoi jetën partneres, i lë fajin alkoolit

“Dance Albania” ka vazhduar me puntatën e radhës ku mes tjerash u diskutua edhe një moment delikat i javës së kaluar.

 

 

Valon Shehu dhe partnerja e tij në kërcim patën një moment të vështirë gjatë performancës.

 

Ishte një moment delikat kur Valoni pothuajse i rrezikoi jetën partneres së tij.

 

 

“Më krijohet një gjendje shumë e keqe, rrezikova të thyeja shtyllën kurrizore. Në atë moment thjesht mendova që rashë. Do ishte shumë fatale për mua. Nuk dua ta mendoj fare se çfarë do më ndodhte”, ka thënë balerina Marjana.

 

Ndërsa Valoni pranon përgjegjësinë dhe ia lë fajin alkoolit.

 

“Ndodhi se s’kam qenë në formën time më të mirë. Ndoshta dhe alkooli pak që kam pirë një gotë të dytë, mendoj që ka qenë moskorrekte ime ndaj provave”, shprehet Valoni.

Iliri s’lë gjë pa thënë për Luizin: Ai flet shumë edhe rri vetëm me vajzat…

Ilir Shaqiri ka sqaruar këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” deklaratën e bërë ne rrjete sociale në lidhje me Luizin, e cila u...

Çfarë ndodhi gjatë natës? Ja cila banore kërkoi të dalë direkt nga shtëpia, bëri edhe valixhet gati…

Armaldo Kllogjeri ishte i pari për këtë edicion që u vendosur përballë “Kutisë së Pandorës” në “Big Brother Vip”, të cilën pranoi ta hapë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME