Ndryshuan emrin e emisionit, ja çfarë ka ndodhur mes Alketës dhe Vera Grabockës

Nuk e dimë sa e keni vënë re që emisioni i kërcimit në TV Klan nisi si “Dance With Me” njësoj si 6 episodet e mëparshme, por rrugës u bë “Dance Albania”.

Ky i fundit nuk duket edhe aq kreativ si emër, por i vendosur në rrethana jo të përshtatshme, pas startimit të spektaklit.

Në fakt ky nuk është i vetmi ndryshim që ky spektakël ka pësuar nga 6 edicionet e mëparshme. Alketa lajmëroi se këtë vit konkurrentët e famshëm do të eliminohen duke e bërë garën edhe më të fortë.

Hipoteza e ndryshimit të emrit është: krijuesit e patentës, pas ndryshimeve në formulën e spektaklit, kanë detyruar produksionin të ndryshojë edhe emrin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...