Mariza Ikonomi shtatzënë?! Fotot e fundit ngrenë dyshimet…

Mariza Ikonomi është nga ato artiste që i ka rezistuar viteve dhe kohës.

Është shfaqur në skenë në moshë fare të vogël dhe vazhdon ende të mbetet “partizane” e kompeticioneve të ndryshme artistike.

Ajo do të marrë pjesë së fundmi në Kënga Magjike, por nuk është ky lajmi që donim të ndanim me ju.

Mbrëmë ajo ka qenë e ftuar në një festë ditëlindjeje dhe ajo që vumë re duket barku i saj i rrumbullakosur. Mos ndoshta Mariza është në pritje të ëmbël?!

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe Florjan Binaj, kanë trajtuar këtë të diel një temë mjaft shqetësuese, siç janë martesat fiktive,...

Habit Razimi me çfarë thotë për kunatën e tij: Kjo nënën e zuri prej leshi!

Situata mes Razimit dhe Diturisë, kunatës së tij vijon të jetë tepër e nxehur në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Nga problematika mes tyre për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...