“Do të hasni probleme të mëdha …”, Horoskopi javor, 3-9 tetor 2022

Horoskopi i Dashit

Tre yje për Dashin

Në dashuri nuk po mundeni të ruani qetësinë ndaj dhe do të keni vështirësi sidomos të hënën dhe të martën. Jeni të lodhur, e për më tepër duhet të përballeni me shumë keqkuptime dhe për faktin se Afërdita është në dizavantazh me shenjën tuaj. Prandaj kushtojini vëmendje mënyrës sesi silleni dhe fjalëve që përdorni.

Në punë jeni ambiciozë kështu dhe shpërblimet do të vijnë: Jupiteri është në anën tuaj, por edhe Marsi ju ndihmon. Ndaj suksesi është i garantuar!

Horoskopi i Demit

Pesë yje për Demin

Njohjet e reja në frontin sentimental janë të rëndësishme: qielli ju buzëqesh pas muajve të vështirë. Por duhet të harroni të kaluarën dhe të ecni përpara. E premtja është një ditë premtuese, por edhe shumë intriguese.

Në punë nuk ju mungon energjia, avantazhet nuk do të mungojnë: nëse keni kaq shumë përgjegjësi dhe keni një rol të rëndësishëm, dikush do të përpiqet të rreshtohet kundër jush. Mos u shqetësoni: vazhdoni të ecni para në rrugën tuaj!

Horoskopi i Binjakëve

Pesë yje për Binjakët

Afërdita është në anën tuaj, zemra po rreh shpejt dhe takimet, ato speciale, janë të favorizuara, sidomos të mërkurën. Mundohuni të dëgjoni zemrën tuaj, ndjenjat tuaja, por kini kujdes nga historitë dhe aventurat me kohë të pjesshme.

Në punë ka kreativitet dhe ditët e enjte dhe të premte do të jenë të rëndësishme për të krijuar marrëdhënie të reja. Jeta juaj e punës mund të ndryshojë së shpejti, edhe me vetëm një telefonatë!

Horoskopi i Gaforres

Pesë yje për shenjën e Gaforres

Ditët në frontin sentimental janë paksa të vështira, do të duhet të qartësoni zemrën. Ka nga ata që preferojnë të vëzhgojnë: emocionet nuk mungojnë, por pikat e referimit janë të pakta.

Në punë, gjithçka duket se është kundër jush: idetë janë aty, por duhet të luftoni pak dhe të bëni luftë bërrylash për t’ia dalë!

Horoskopi i Luanit

Katër yje për Luanin

Sfera e dashurisë po përmirësohet: Afërdita është në anën tuaj, duhet ta lini veten të shkojë dhe të përjetoni emocione të bukura, mjaft me frikën dhe mosbesimin. Ndeshjet tani janë favoritë.

Në punë po vijnë rezultate të mira: ju keni një rol të rëndësishëm, por duhet të promovoni veten dhe t’u tregoni të gjithëve se kush jeni. E hëna premton për mirë!

Horoskopi i Virgjëreshës

Tre yje për shenjën e Virgjëreshës

Afërdita nuk është më në anën tuaj, por energjia nuk ju mungon. Ju dëshironi ta lini veten të hidhet pas dashurisë, por po kërkoni personin e duhur për ju, një person që mbi të gjitha ju bën të ndjeheni mirë.

Në punë, zhvillime të mëdha janë në rrugë e sipër, në funksion të vitit të ardhshëm: së pari, megjithatë, do t’ju duhet të zgjidhni disa çështje të pazgjidhura!

Horoskopi i Peshores

Pesë yje për shenjën e Peshores

Në dashuri duhet ta lini veten të shkojë pas një emocioni të qartë, veçanërisht nëse do të bëni zgjedhje. Duhet të përfshiheni, sidomos të enjten.

Në punë gjithçka po ndryshon dhe java është e favorshme: hajde, përpjekjet, herët a vonë, do të shpërblehen!

Horoskopi i Akrepit

Pesë yje për shenjën e Akrepit

Afërdita së shpejti do të jetë në anën tuaj, por përpiquni të mos ngatërroheni në situata të vështira. Qielli ju buzëqesh dhe e premtja do të jetë intriguese, por mos kërkoni njerëz të vështirë dhe që për më tepër janë edhe larg jush.

Në punë situata është e qëndrueshme, por kujdes nga diskutimet: ka nga ata që nuk ndajnë mendime të njëjta me ju!

Horoskopi i Shigjetarit

Tre yje për shenjën e Shigjetarit

Jeni duke vënë në dyshim një histori dhe e enjtja dhe e premtja mund të jenë pak të bezdisshme. Momentalisht dëshironi ta përjetoni një raport dashurie lirisht, pa kufizime.

Në punë, Jupiteri është në anën tuaj dhe ju ndihmon të bëni zgjedhje për të ardhmen: përpiquni të provoni risiz të ndërmerrni shtigje të reja, pa humbur kurajën dhe nxitjen!

Horoskopi i Bricjapit

Pesë yje për të lindurit në shenjën e Bricjapit

Në periudhën e fundit i keni dhënë më shumë hapësirë punës, e më pak ndjenjave. Por tani ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem dhe të kuptoni si janë gjërat, mbi të gjitha të sqaroheni me zemrën tuaj: mjaft më pështjellim.

Në punë ka ardhur koha: duhet të përfshiheni duke i lënë mënjanë gjërat që ju shqetësojnë.

Parashikimet për Ujorin

Pesë yje për Ujorin

Lidhjet tani mund të forcohen, Afërdita dhe Marsi janë në anën tuaj: megjithatë ndjeheni pak të lodhur, duket se jeni vënë në kërkim për partner/in ideal…

Në punë duhet të vini në dyshim një projekt, duke punuar me strategji të reja: ata që ju rrethojnë mund të jenë të dobishëm, këshillat janë gjithmonë të çmuara!

Horoskopi i Peshqve

Pesë yje për të lindurit në shenjën e Peshqve

Afërdita nuk është në dizavantazh me shenjën tuaj, ndaj mund ta lini veten të hidhet pas pasionit në dashuri, sidomos nga e enjtja kur edhe Hëna do të hyjë në shenjën tuaj.

Në punë, periudha është e rëndësishme, mund të bëni edhe një revansh. Marsi, megjithatë, është kundër, ndaj mos e humbni durimin dhe mbani mend se qetësia është gjithmonë aleati më i mirë!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...