Bledi Strakosha e pranon: “Në Shqipëri ka shumë meshkuj që bëjnë botoks, presin në radhë në klinikën ku shkoj unë”

Moderatori Bledi Strakosha, i ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, theksoi se ka bërë ndërhyrje estetike.

 

Strakosha theksoi se ka bërë botoks me qëllim që të plaket bukur.

 

“Pavarësisht kujdesit që bëj për veten, jam përpjekur të shoh në portretin tim shenjat e gravitetit tim për kaq vite. Për të respektuar veten dhe për t’u plakur bukur, unë kam bërë botoks. Këtë nuk e them për mburrje.”

 

Strakosha theksoi se shumë meshkuj në Shqipëri bëjnë botoks.

 

Ai ka theksuar se në klinikën ku ai shkon meshkujt presin në radhë për të bërë konsultë apo ndërhyrje estetike.

 

“Ka shumë meshkuj që bëjnë botoks. Në klinikën që unë shkoj, ka shumë meshkuj që presin në radhë për t’u konsultuar apo për të bërë ndërhyrje. Por njeriu duhet të kuptojë kufijtë dhe limitet e ndërhyrjeve”- tha ai.

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...