100 mije euro dhuratë për veten e tij! Ja çfarë zgjodhi Ledri!

Reperi Ledri Vula ka vendosur të surprizojë veten e tij dhe ti bëjë nje dhuratë shumë të kushtueshme.

 

Ndonse kjo tashmë nuk është një gjë e re pasi gjithë artistët e bëjnë.Ledri ka vendosur të blejë një makinë të tipit Porsche Carrera 911 Turbo, e cila kushton rreth 100.000 euro. Një dhuratë e kushtueshme, ama e merituar.

 

Në fund të ditës, po e blen me lekët e tij.Gjithësesi është e sigurt që tani më Ledrin do ta shohim me makinën e re. Epo ta gëzojë

“Sekretet e Shqipërisë”/ Televizioni kombëtar izraelit jehonë për “vendin e shqiponjave” (Video)

Televizioni izraelit i bëri një prezantim të shkëlqyer mundësive të shumta që ofron “Vendi i Shqiponjave” për turistët izraelitë.   Televizoni shtetëror izraelit, “Arutz 13” (Kanali...

Njerëzit e lindur në këtë shenjë të Horoskopit kanë më shumë fat në jetë

Në astrologji, një shenjë e zodiakut konsiderohet e preferuara e fatit, dhe ai është Shigjetari. Kjo është për shkak të sundimtarit të tij Jupiter,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...