“I shkruajta dhe mesazhi i parë ka qenë…”/ Bora dhe Donaldi për herë të parë në ekran që pas BBV: Nga lidhja dhe ribashkimi te puthja e famshme

Bora Zemani është e ftuara e binjakëve Veshaj në hapjen e sezonit të ri të “Më Lër të Flas.”

Faqja zyrtare e emisioni ka publikuar disa fragmente të shkurtara të emisionit që do të transmetohet më 1 tetor.

Në promon e emisionit, Donaldi flet për lidhjen me Bora Zemanin duke shprehur: “Më shumë ziheshim sesa loznim, më shumë ziheshim se sa flisnim. Nuk thonim një fjalë të mirë”, shoqëruar me disa pamje të çiftit.

Më tej Romeo iu drejton atyre pyetjet që ndoshta i kishin të gjithë: “A je penduar që e ke takuar në BBV? Po si e rregulluat raportin?”.

Në video Donaldi shprehet: “Po unë i shkrujata dhe mesazhi i parë kush ka qenë?”, më pas gjithçka vijon me një moment kur Bora bën një tatuazh në dorën e Donaldit, dhe më pas çifti rikrijojnë puthjen e famshme të BBV.

Flet motra tjetër e 35-vjeçares së vrarë.Ja sa keq e trajtonte burri që natën e parë të martesës

Shukrie Magashi, motra e 35-vjeçares që humbi jeten mbrëmë ka dhënë detaje të reja për raportet problematike të çiftit. Magashi në RTV Dukagjini thotë...

Shenjat e para të diabetit, mësoni çfarë duhet dalluar në kohë

Paradiabeti është faza e parë e diabetit. Mjekët e konsiderojnë atë si një shenjë paralajmëruese.   Paradiabeti ndodh kur niveli i glukozës në gjak ose niveli...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...