Cila është shenja më me fat? Astrologia: Këtë javë do kenë të gjithë fat, por…

Në programit “Shije Shtëpië”, në Tv Klan, astrologjia Krisanthi Kallojeri ka bërë një përmbledhje për të gjitha shenjat e horoskopit për këtë javë, ku thekson se pak a shumë të gjitha shenjat do kenë fat për shkak të ndikimit të mirë të Hënës së re që u zhvillua dje.

 

“Jemi përpara një jave shumë të mirë, ku të gjithë do të kenë fat, do të marrin nga ndikimi i mirë i Hënës së re, që u zhvillua dje në orën 12 pa pak minuta me orën e Shqipërisë dhe favorizohen kryesisht Peshorja, Luani, Ujori, Binjakët, Shigjetarët.

 

Të parën do rendis Peshoren dhe Dashin, të dytën do rendis Bricjapin dhe Gaforren, por këta nuk duhet të veprojnë në mënyrë të nxituar dhe impulsivë. Të njëjtën favorizim kanë Binjakët, Ujorët kryesisht të lindurit në ditët e para të shenjës, këta duhet të kenë kujdes, të mos relaksohen më shumë sesa duhet, por duhet të veprojnë. Gjithsesi të gjithë do të marrim nga pozitiviteti i saj”, është shprehur astrologjia Krisanthi Kallojeri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...