Fatos Nano për 70-vjetorin e lindjes, Xhoana e puth në buzë, publikohet video nga festa (VIDEO)

Janë publikuar pamjet e rralla të momenteve të festimit të 70 vjetorit të Fatos Nanos

 

Ish-lideri historik i PS dhe ish-kryeministri i Shqipërisë ka fikur qirinjtë për 70-vjetorin e lindjes një natë më parë.Në festë ndodhen familjarët e Nanos, të cilët duartrokasin e qeshin nën ritmet e këngës së ditëlindjes.

 

Bashkoshortja, Xhoana, shihet kur e puth në buzë Nanon, pasi ai fik qirinjtë e ditëlindjes.

 

 

TE TJERA