Nuk është burri, Alketa Vejsiu na zbulon kush është i preferuari i saj flokë bardhë

Aleketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku për shkak edhe të aftësive që ajo ka por edhe të ëmbëlsisë që shfaq.

 

Moderatorja dëshiron që jetën e saj private ta mbajë larg syrit të medias por kësaj here ajo dëshiron që të na zbulojë një të vërtetë.

 

Me anë të një InstaStory Alketa shafaqet duke puthur babain e saj dhe duke lënë një mbishkrim mbi foto: “FlokëBardhi im i preferuar”.

 

Kujtojmë se para disa kohësh vajza e saj Nikol u përfol shumë në media për ngjashmërinë me të ëmën si dhe u rrit edhe më tepër kurioziteti pvr jetën që bënte vajza.

 

Por shumë shpejt mediat pushuan nga lajmet pasi dhe sipas Alketës ajo nuk i përket botës mediatike si dhe dëshiron që t’i mbrojë fëmijët e saj nga bota digjitale.

 

 

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...