Turistet çek vijn per pushime ne Shqiperi. Hajdutet i bejn gjemen ne Tepelene

Nje ngjarje e turpshme ka ndodhur me dy turist ceke ne Tepelene ku mesohet se jane grabitur.

 

Atyre iu morën portifolin dhe dokumentet që ndodheshin brenda saj. Ky eshte nje akt shume i rende sepse turistet nuk duhet te preken dhe ne si popull mikprites nuk duhet te degjojme lajme te tilla.

 

Por lajmi i mire eshte se policia po punon për të bërë të mundur arrestimin e autorit, teksa dyshohet se është shtetasi S.G., nga Salaria.

 

Pritet qe ngjarja te zbardhet ne ditet ne vazhdim.

TE TJERA