Kjo është ish-banorja e vetme e BBV që vizitoi Arbanën në spital pasi u bë nënë për herë të tretë

Dy ditë më parë, Arbana Osmani u bë nënë për ehrë të tretë, duke sjellë në jetë vogëlushen e saj, të cilës i kanë vendosur emrin e bukur, Zoi.

Urimet dhe vizitat për Arbënën kanë qenë nga më të ndryshmet dhe të shumtat, por një fakt interesant është zbuluar nga mediat online.

Nga të gjitha ish-banoret e BBV, e vetmja që e ka vizituar në spital pas lindjes është Beniada Nishani, modelja që fitoi simpatinë e gjithë shqiptarëve në BBV.

Ndërkohë për të uruar, e kanë uruar publikisht shumë nga ish-banorët dhe banoret, mund të ketë dhe ndonjë që e ka uruar privatisht, por për të vizituar në spital ka qenë vetëm Beniada.

Tashmë duket se gjendja e Arbanës është e mirë, pasi ajo ka lënë më në fund spitalin, për t’iu drejtuar shtëpisë së saj së bashku me Zoi-n dhe t’i bashkohen familjes. Por duket se pas shumë suprizave në spital nga miqtë e saj, edhe bashkëshorti i saj, Eduarti ka menduar ta surprizojë në shtëpi.

Regjisori duket se e ka pritur me shumë dashuri ardhjen në jetë të vajzës, teksa në pritjen e tyre në shtëpi, ai ka vendosur ta zbukurojë me një dekor madhështor.

TE TJERA