Ndërhyjnë roje dhe policë/ Del video e sherrit të Romeo Veshaj me biznesmenin gjatë ‘Sunny Hill’ në Tiranë

Del video e sherrit mes Romeo Veshaj dhe një biznesmeni gjatë eventit muzikor ‘Sunny Hill’ në Tiranë.

 

Përplasja fizike ka ndodhur në një prej zonave “Vip” të festivalit.

 

“Kryefjala” shkruan se ngjarja ka pasur si protagonist Romeo Veshajn, mikun e tij Elgit Doda si dhe një person të tretë.

 

Raportohet se Romeo është parë duke debatuar me një person që miqtë e thirrën me emrin Edison, dhe që merret me biznes.

 

Romeo ka debatuar ashpër me këtë person, dhe më pas kanë ndërhyrë forcat private të sigurisë që kujdeseshin për mbarëvajtjen e organizimit.

 

Në debat thuhet se është përfshirë edhe miku i Romeos, këngëtari Elgit Doda. Në këtë zonë kanë qenë të pranishëm personalitete “Vip” nga biznesi, showbizz-i dhe politika.

 

TE TJERA