E mitura shqiptare iken ne drejtim te paditur. Doli me shoqet dhe nuk u kthye më

Një nënë në Gjilan ka denoncuar në polici se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia me shoqet e saj dhe nuk është kthyer më.

 

Vendndodhja e saj nuk dihet ende.

 

Ndonëse rasti është raportuar para dy ditësh.

 

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin. (noa.al)

TE TJERA