Ish fituesi i Big Brother i jep fund beqarisë, zbulon këngëtaren që i mori zemrën

Së fundmi, duket se Veseli i ka dhënë fund beqarisë e ka vendosur të zbulojë vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

 

Ai ka publikuar foto me një vajzë e cila nga profili i Instagramit duket se është këngëtare e quhet Frosina Muji.

 

Foton ai e ka shoqëruar me emoji zemre dhe duken një çift mjaft i bukur.Epo ne tani po presim dasmën e i urojmê jetë të gjatë çiftit!

 

TE TJERA