Keisi ka ditëlindjen dhe nuk është më e vogël, Sabiani i bën urimin e bukur

Keisi Meidini e cila njëkohësisht është edhe vajza e këngëtarit Sabian është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoWbizit shqiptar.

 

Së fundmi, ajo është shumë aktive si në skenën muzikore, ashtu edhe në rrjetet sociale Keisi feston sot ditëlindjen dhe këngëtari shkroi fjalët më të bukura për të.

 

Këngëtari ka publikuar një fotografi me të bijën krahas së cilës ka shkruar: “Çdo vit që kalon tu dukesh edhe më e bukur drita e shpirtit tim. Të uron babo edhe 100 vite të lumtura”

 

Keisi, e cila mbush 22 vjeç, njihet si vajza seksi e këngëtarit. Ajo ka një llogari publike në Instagram dhe në fotot që publikon tregojnë linjat e saj sensuale, dhe imazhe provokuese nga jeta e saj e përditshme.

 

Nderkohe ish-banori i “BBVIP”, Meridian Ramçaj ka komentuar prishjen e “vëllazërisë” mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit. Këngëtari nuk mori pjesë as në dasmën e fituesit të “Big Brother VIP” dhe pse ky i fundit pretendon se ka qenë i pari që e ka marrë ftesën.

 

Gjatë një interviste që dha së fundmi, i pyetur se çfarë mendimi kishte në lidhje me mungesën e këngëtarit në dasmën e Ilirit, Meridiani nuk kurseu ironinë. Ai tha se pavarësisht çdo gjëje, ai do të shkonte në dasmën e vëllait të tij.

 

Çfarëdo të ndodhte unë vëllait do t’i shkoja në dasmë, nuk e di çfarë gjëje e keqe ka qenë por prapë vëllait do i shkoja në dasmë.”, tha Meridiani.

TE TJERA