Mis bërë një bebe në pleqëri…? Meta me Monikën: Ju urojmë një fundjavë të mbarë bashkë me Lurën

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta së bashku me bashkëshorten Monika Kryemadhi po e kalojnë fundjavën larg politikës

Meta ka publikuar një foto ku shihet i buzëqeshur krah Kryemadhit, teksa në krahë mbajnë një vajzë të vogël që quhet Lura.

Kreu i PL dhe ish-kryetarja e LSI, shihen të veshur sportiv, larg “rrobave” të politikës teksa shijojnë fundjavën.

“Së bashku me Monikën dhe Lurën ju urojmë një fundjavë të mbarë!” shkruan Meta në postimin e tij.

TE TJERA