(Foto) Sa shumë qenka rritur, Adelina Ismajli poston fotot me të birin nga pushimet

Diva që dikur pushtonte çdo televizion dhe radio vendore vazhdon të komentohet po me të njëjtin intensitet.

Edhe pse nuk është shumë aktive në profesionin e saj të këndimit, Adelina po vazhdon karrierën si moderatorë.

Krijuesja e shumë hiteve të viteve 2000, Adelina ka pozuar me bikine pran djalit të saj të vetëm, Uliksin. Adelina dhe Uliksi, dukeshin për mrekulli.

TE TJERA