”Boll o dreq”/ Do çuditeni se çfarë i ka bërë Marina, Luana Vjollcës

Luana dhe Marina Vjollca, dy moderatoret dhe motrat nga më të suksesshmet dhe të dashura për publikun.

 

Luana vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme jeta profesionale dhe përditshmëria. Së fundi, përmes një fotografia ku është shfaqur duke buzëqeshur ka treguar se me çfarë veprimi të saj e bezdisë Marinën.

 

Ajo ka thënë se këtë imazh e postoi pikërisht për të motrën, pasi siç ka shkruar Ajo e bezdisë Marinën duke postuar InstaStory të shumta.

 

“Për @marinavjollca që u bezdisë nga postimet e mia të shumta”, ka shkruar ajo. Ndërkohë, Marina e ka shpërndarë duke shkruar: “Boll her dreq”.

 

 

TE TJERA