Më e bukur nëna se e bija! Do habiteni se sa e re duket nëna e Genta Ismajlit

Genta Ismajli mbetët një emër i njohur në mediet rozë.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, ajo gjithmonë duket perfekte me stilin e saj.

Këtë herë, në ditëlindjen e nënës ajo ka publikuar një imazh të bukur të saj, ku duket tejet me stil dhe shumë zonjë.

TE TJERA