Emigranti nga Kosova shtanget kur ble byrekun dhe cgjen brenda. Video dhe foto

Emigranti blen byrek ne Kosove por ka ngelur i shtangur pasi ka pare qe byreku ka qen me shume pak mish.

 

Ai e ka hapur byrekun dhe shikon qe vetem pak mishi ka aty. Ai eshte shprehur ne rrjetet sociale se ky nuk eshte ai byrek qe kmi ngren.

 

Ja se si shprehet:
“Pershenedetje Joq, osht gjynah me e honger djersen e gurbetqarit se as ata n’lloq spo i gjojne, e dimd qe u shtrajtu mishi, po masi u shtrajtu edhe bureku bile mushe qysh duhet.”
Si mendoni ju?

 

 

TE TJERA