Emigranti shqiptar qan hallet në Tv: Më la gruaja pas 10 vitesh martesë, si t’ja bëj?

Një 36-vjeçar ka telefonuar sot në emisionin “Aldo Morning Show”, nga ku rrëfeu historinë e tij dhe kërkoi

 

njohje me një grua tjetër. Luani nga Rrogozhina tha se punon si emigrant në Greqi dhe ka dy fëmijë.

 

 

“Pata një grua, ajo iku kur unë isha në emigracion, kalamajt i kam unë,

 

kam 2 fëmijë një 6 vjeç dhe një 8 vjeç”, tha Luani. 36-vjeçari tha se është martuar me mblesëri prej 10 vitesh dhe pasi takoi ish-bashkëshorten bënë marrë dhënien serioze.

 

“Jam Luani nga Rrogozhina, kam mbaruar 8-vjeçaren.

 

 

Familja më ka lënë.

 

Pata një grua, ajo iku kur unë isha në emigracion, kalamajt i kam unë, kam 2 fëmijë një 6 vjeç dhe një 8 vjeç.

 

U martova me të njohur, e pashë më pëlqeu si femër, pim kafe dhe u martova. Tani kam vënë pak pasuri dhe kërkoj njeri tjetër”, tha 36-vjeçari.

Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin drastik ndaj moderatores

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP...

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...