“Oj ndali ej”/ Plas sherri mes shqiptarëve në Ulqin, grushta dhe shkelma në mes të shezlongeve

Një sherr mes disa të rinjve shqiptarë është shënuar në një nga resortet e Ulqinit në Mal të Zi. Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, disa persona goditen me njëri-tjetrin.

 

Nuk dihen arsyet e sherrit, por videoja është bërë virale në rrjetin social Tik-Tok.

 

Të rinjtë janë shqiptarë dhe njëri prej tyre thërret në shqip: “Oj ndali, oj ndali ej”.

 

 

TE TJERA