Dy policët ‘festojnë’ hapjen e negociatave, puthje ‘të zjarrta’ brenda makinës

Dy efektivë policie, një polic dhe një police, duket se janë gëzuar më së shumti për hapjen e negociatave Shqipëri-Be. Ata janë fotografuar teksa shkëmbejnë një puthje brenda makinës së punës.

 

Dy poicët e kanë parkuar makinën dhe po shijojnë pak njëri-tjetrin duke lënë mënajnë punën.

 

Qytetari, i cili ka bërë foton shkruan:

 

Pershendetje na jan bere keta policat, na pijn mall dhe puthen ne sy te publikut nuk kan as turp Policet janë Ç.XH dhe V.Ç, na tmerruan femijet.

 

TE TJERA