Plehrat mbulojnë liqenin e bukur të Komanit, shokohen turistët

Prej kohësh, JOQ ALBANIA ka publikuar ndotjen masive që i është bërë liqenit të Komanit dhe ka kërkuar ndërhyrjen urgjente të institucioneve, mirëpo, duket se askush nuk po reagon.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, liqeni është i mbushur me shishe, letra, kanoçe dhe çfarëdo lloj papastërtie tjetër.

Liqeni ka një bukuri mahnitëse, por është lënë në harresë. Përmes këtij liqeni mund të vizitohet Valbona e bukur dhe lumi i Shalës.

Çdo diitë ka turistë në këtë zonë dhe është totalisht e turpshme se si ky liqen po lihet në këtë gjendje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...