Dalin pamjet! Momenti kur 37-vjeçari në Jalë rrëzohet në det dhe gomonia përplas çiftin në çadër

Një ngjarje e rëndë që mund të përfundonte në tragjedi është regjistruar mëngjesin e se shtunes në Jalë. Një gomone ka përplasur një çift të rinjsh që po qëndronin në çadrën e tyre.

 

Drejtuesi i mjetit lundrues, një 37-vjeçar me iniciale Gj.P ka qenë duke bërë manovra të rrezikshme, ka humbur kontrollin dhe ka rënë nē det, ndërsa gomonia është përplasur në breg me çadrën e të rinjve.

 

Në pamjet e mëposhtme mund të shihet momenti kur 37-vjeçari pas një manovre të bërë rrëzohet në det. Ndërkohë gomonia me autokomandë bën një hark të çuditshëm dhe shkon drejt shezlongut ku ndodheshin çifti i të rinjve.

 

 

TE TJERA