Ndodh edhe kjo në vendin tonë, dhëndri shkon të marrë nusen me kamion (VIDEO)

Vera padyshim është stina e dasmave në gjithë botën, por në Ballakn e Shqipëri është traditë që entuziazmi të shoqërohet me shumë zhurmë.

 

Çdo fundjavë, boritë e makinave në mes të qytetit janë sinjal i një varg dasmorësh që përcjellin çiftin për ditën e tyre të shënuar. Por këto bori së fundmi janë dëgjuar më të fuqishme në kryeqytet pasi nuk kanë qenë makina të zakonshme, por kamion.

 

Një grup dasmorësh që kanë shkuar të marrin nusen me kamion kanë tërequr vëmendjen në zonën e kthesës së Kamzës dhe nuk kanë shpëtuar pa u rëgjistruar nga qytetarët.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME