Horoskopi i Paolo Fox 12 korrik 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së martë?

Horoskopi i Paolo Fox për të lindurit e shenjës Dashi, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Një ditë për t’u mbajtur mend kjo e martë 12, pak kontrast pasdite. Në punë, kujdes nga zilia e kolegëve.

 

Horoskopi Paolo Fox Demi: Keni nevojë për pushime, kjo është e qartë, planifikojini ato me partnerin/en tuaj. Kjo të martë është e vështirë në punë, por nuk duhet të dorëzoheni.

 

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Një pikë kthese në dashuri mund të vijë në javët në vijim, kur Hëna më në fund do të bëjë kalimin e saj. Puna po shkon mirë, vazhdoni kështu.

 

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Dashuria po fle në këto javë, ju jeni ende në kërkim. Biznesi po lulëzon, përfitoni sa më shumë nga momenti.

 

Horoskopi Paolo Fox Luani: Nuk jeni ende gati për një histori të rëndësishme, ndaj mos u stresoni më. Puna po ju lodh, duhet të bëni një shkëputje.

 

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Nuk ka asgjë të keqe me ndonjë aventurë, do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë atë që kërkoni. Nëse jeni të vetëpunësuar, një lajm i madh po shfaqet në horizont.

 

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në ditët në vijim, më në fund dashuria mund të kthehet për t’ju bërë shoqëri. Miqtë mbeten një pasuri jetike në jetën tuaj.

 

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Jeni gjithmonë të pasionuar, por ku do t’ju çojë e gjithë kjo në planin afatgjatë? Në punë jeni paksa të pakënaqur edhe me kolegët, ruani qetësinë.

 

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Vështirë të vihet kufiri midis dashurisë dhe miqësisë, por duhet bërë. Në aspektin e punës dhe atë financiar keni pasur humbje në javët e fundit, mos e teproni.

 

Horoskopi i Bricjapit të Paolo Fox: Emocionet do të kthehen për të vibruar verën tuaj me një takim të papritur. Në punë, deri më sot nuk mungon kënaqësia.

 

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Se çfarë po kërkoni, në realitet, as që e dini, ndaj sqarojini gjërat me veten. Puna po ecën mirë, por mund të bëhet edhe më mirë.

 

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Dashuria e kujton gjithmonë atë që ka zemrën e butë”, thotë një poet dhe kjo këshillë vlen edhe për ju. Puna është bërë e lodhshme, por duroni deri sa të shkoni me pushime. /noa.al

TE TJERA