Keni dëshirë për pushime këtë vit? 50 Mijë Lekë shezlongu në …

Çmimet e larta kanë ndikuar shumë turizmin shqiptar, të cilin duket se po e shterojnë… Turistët këtë vit janë më të paktë dhe shqiptarët kanë vendosur t’i kalojnë pushimet jashtë.

 

Edhe turistët e huaj i kanë bërë ‘puçin’ standardeve shqiptare, duke bojkotuar restorantet e duke marrë bukë me vete në plazhe.

 

Çmimet e shezlongeve kanë kapur stratosferën, nisur nga Gjiri i Lalëzit e deri tek Pema e Thatë në Ksamil. Skaji më jugor i vendit ka sjellë çmime më të kripura se uji i detit për pushuesit…

 

Një pushues ka raportuar për mediat se për një gazebo dysh ka paguar 5000 Lekë të reja, ndërsa një ditë më parë 3000 Lekë të reja.

 

Moti shënon sot kthesën e madhe, ja sa do të shkojnë temperaturat

Territori Shqiptar përgjatë ditës së martë pritet të përfshihet nga një sistem i paqëndrueshmë atmosferik duke sjellë në vend vranësirave të shpeshta përgjatë gjithë...

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME