U përfol për lidhje me futbollistin e Kombëtares, Megi Pojani shfaqet në krahët e këngëtarit….

Prej ditësh rrjeti po zien se aktorja Megi Pojani është në një lidhje me futbollistin e Kombëtares, Endri Çekiçi.

Kjo për shkak të postimeve në të njëjtin vend dhe detajeve të tjera që kanë kapur fansat e dyshes.

Ndërsa të gjithë tashmë janë të bindiur se Endri dhe Megi janë në një lidhje, kjo e fundit na ka konfuzuar të gjithëve pas një tjetër fotoje që po qarkullon në Instagram.

Ajo shfaqet krah këngëtarit Don Xhon.

Mirpo, si duket Megi është pjesë e klipit të këngës së Don Xhon, i titulluar “Katile”që pritet të publikohet ditët në vijim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...