U përfol për lidhje me futbollistin e Kombëtares, Megi Pojani shfaqet në krahët e këngëtarit….

Prej ditësh rrjeti po zien se aktorja Megi Pojani është në një lidhje me futbollistin e Kombëtares, Endri Çekiçi.

Kjo për shkak të postimeve në të njëjtin vend dhe detajeve të tjera që kanë kapur fansat e dyshes.

Ndërsa të gjithë tashmë janë të bindiur se Endri dhe Megi janë në një lidhje, kjo e fundit na ka konfuzuar të gjithëve pas një tjetër fotoje që po qarkullon në Instagram.

Ajo shfaqet krah këngëtarit Don Xhon.

Mirpo, si duket Megi është pjesë e klipit të këngës së Don Xhon, i titulluar “Katile”që pritet të publikohet ditët në vijim.

TE TJERA