“Mbreti i zemrës, meriton botën”, Marina i bën Getoarit urimin më të ndjerë për ditëlindje (FOTO)

Reperi i njohur, Getoar Selimi feston ditëlindjen dhe mbush 40 vjeç.

Nuk kishte se si të mungonte një urim nga partnerja e tij, Marina Vjollca, e cila ka publikuar në Instagram një foto të gjysmës së saj.

Ajo e ka shoqëruar me disa fjalë tepër të ndjera, ku ka shprehur të gjithë dashurinë që ka për bashkëshortin.

“Gëzuar ditëlindjen mbretit të zemrës sime! Ti meriton botën! Të dua përgjithmonë”!, ka shkruar Marina.

TE TJERA