Plas keq mes dy këngëtareve, TAYNA ndryshoi këngën, DAFINA hakmerret me të dhe…

Tayna dhe Dafina nuk flasin më për arsye që ende nuk dihen.

 

Ndërkohë kënga e tyre bashkëpunim vazhdon të luhet në koncerte dhe në të fundit Tayna, e ka zhdukur Dafinën nga teksti. Në tekst është një pjesë ku Tayna thotë: “Bashk na kur vina, kërkush mo veç Tayna e Dafina”.

 

Mirëpo në koncertin e fundit, reperja i hoqi emrin Dafinës.“Kërkush mo, veç Tayna e Doruntina”, këndoi Tayna, emri i vërtetë i të cilës është Doruntina.

 

Dhe mes vajzave duket se ka nisur një luftë e ftohtë. Dafina pak ditë më parë ripostoi një version të ri të këngës ku këndonte vetëm ajo: “Dafina x Dafina” dhe të njëjtën gjë ka bërë së fundmi dhe në koncert.

 

“Kërkush mo, veç Dafina e Dafina”, këndon ajo.

 

TE TJERA