Largoni pergjithmone milingonat nga shtepia juaj dhe nuk harxhoni fare pak…

Ky truk kaq ekonomik i dëbon milingonat nga shtëpia juaj përgjithmonë

 

Moti i ngrohtë po i bën të gjithë të ndihen pak më të gëzuar, por kjo derisa të vini re të gjithë këto insekte që hyjnë brenda shtëpisë tuaj papritmas.

 

Për fat të mirë, ekspertët e pastrimit kanë zbuluar mjetet e tyre të preferuara për t’i ndaluar ata të hyjnë në shtëpinë tuaj. Eshtë një produkt ekonomik dhe nuk ju kushton aq sa detergjentet larës.

 

Njëri tha: “Unë marr dhe spërkas pak kanellë rreth derës së oborrit. Ata e urrejnë atë dhe do të zhduken, fatmirësisht.”

 

“Pluhur kanelle spërkatet me bollëk përgjatë rrugës së tyre ose kudo që i shihni”, shtoi një përdorues tjetër.

 

TE TJERA

spot_img