RENEA mbërrin në Shkodër/Ushtrohen kontrolle të befasishme në disa lagje

Forcat Speciale kanë mbërritu pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës.

 

Nuk ka pasur njoftim zyrtar për mbërritjen e RENEAS dhe aksionin e forcave speciale,por 10 furgonë të kësaj strukture janë parë duke ushtruar kontrolle në lagjet përgjatë unazës perëndimore të qytetit të Shkodrës.

TE TJERA

spot_img