U përplasën nga makina teksa kalonin vijat e bardha, ja çfarë ndodhi me çiftin Konomi!

Një muaj pas aksidentit, Arjan dhe Vilma Konomi, çifti që sëbashku me foshnjën e tyre u përplasën nga një makinë duke kaluar në vijat e bardha në “Rrugën e Kavajës” kanë lënë spitalin. Sipas informacionit gjendja e tyre është më e stabilizuar dhe jashtë rrezikut për jetën.

Kujtojmë se autor i aksidentit është 39-vjeçari Ajas Sulejmani. Ai u largua nga vendi i ngjarjes fill pas përplasjes, por u arrestua më vonë në një klinikë private.

Suljemani justifikoi largimin duke thënë se e bëri për vajzën e tij të vogël, që ndodhej me të në momentin që ndodhi aksidenti.

Gjithashtu, në momentin që ndodhi përplasja bashkë me çiftin ishte dhe vajza e tyre 3-muajshe. Për fat të mirë vogëlushja shpëtoi mrekullisht pa lëndime serioze

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...