Revoltohet Artan Hoxha dhe del me mesazhin e fortë: “Ku ta keni…”

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar lidhur me rritjen e çmimit të naftës.

 

Hoxha ka dhënë një mesazh të fortë, teksa duket që e shqetëson fakti që nuk ka asnjë reagim për rritjen e çmimit të karburantit.

 

“Kur nuk ja bejme “naften”, naftes, kot qahemi pse na bejne “naften”.. Ate “naften” ku ta keni dhe pak e keni!”, shkruan Hoxha.

Ish-deputeti i PD bën propozimin e madh: Vetëm me ty Luiz në krye mund të mundim Ramën

Me ironi është shprehur ish deputeti Myslym Murrizi ndaj “fenomenit” Luiz Ejlli. “Qytetarët e kanë hallin a do marrrë para Luizi në “Big Brother”,...

Çfarë ndodhi!!/ Luizi nuk duron dot më: Dua të dal nga Big Brother

Luizi duket se është lodhur nga situatat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe po mendon largimin. Në një bisedë me Kiarën, ai tha...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME