“Ishe e urte e me zemer te bute”/ Deputeti shqiptar në zi, humb njeriun e shtrenjtë

Deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Ardian Golës, i ka vdekur e ëma. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, përmes një postimi në Facebook.

 

“Nane! Ishe shembull i njeriut fjalepak, te dashur e durimtar. Ishe e urte e me zemer te bute.

 

Jo rastesisht nipat e mbesat te thirrnin “halla zemer”. Sepse e tille ishe. Zemer qe reflektonte sall dashni, butesi e urtesi.

 

Dhe e tille u perjetesove ne zemrat tona. U prehsh ne paqen e amshimit hyjnor!”, ka shkruar Gola.

 

BANORËT: JEMI TË RREZIKUAR, MJETET TË ULIN SHPEJTËSINË

Nga Nereida Vitoja   Zona në afërsi të komunitetit egjiptian prej kohësh njihet si një zonë ku mjetet lëvizin me shpejtësi të madhe. Banorët e këtij...

“Po nuk pate lekë mjekët të lënë të vdesësh!”-rrëfimi i një shtatzëne në Tiranë

“Po nuk pate mundësi të lënë të vdesësh”, ky ishte një mesazh i ardhur në emisionin “Good Morning Albania”.   Gazetarja Adela Radovani e ftuar në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME