Ishte e lidhur me djalin e Jozefina Topallit, prezantuesja shqiptare: Meshkujt shqiptarë nuk ….

Moderatorja shqiptare Eva Murati, mbetet një nga vajzat më të përfolura në mediat vendase të showbizit. Ajo ka qenë e lidhur me djalin e Jozefina Topallit dikur.

Së fundmi përmes TikTok-ut ka deklaruar se është lodhur nga djemtë shqiptarë duke dashur të thotë se kërkon një të huaj tashmë.Ajo ka realizuar trendin viral në TikTok, “Date someone who’s normal”, duke e sjellë sipas versionit të saj. Përmes versionit të saj, Eva Murati ka zbuluar se djemtë që jetojnë në Shqipëri nuk janë më tipi i saj.

Murati së fundmi ka zbuluar se ka marrë oferta tunduese nga projekte mjaft të rëndësishme në Itali.Ajo ka rrëfyer se së shpejti do ta shohim në një program televiziv në shtetin fqinj.

Prej vitesh, Evën e shohim cdo mesjavë në prezantimin e emisionit për Champions League.Eva mbetet një nga moderatoret më të komentuara dhe gjithmonë di si të tërheq vëmendjen. Qëllimi i aj është tashmë të bëjë karrierë televizive në Itali.

TE TJERA