Sokol Balla flet për rikthimin në Top Channel: “Tre javë më pas pësova infarkt”

Sokol Balla është rikthyer në Top Channel pas 5 vitesh dhe ka folur për këtë fakt në emisionin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas”.

 

Ai u shpreh se nuk e sheh as si rikthim, as si vazhdim, por si një nisje të re. Sipas Ballës e vetmja gjë që ka ndryshuar kanë qenë njerëzit e rinj, por kryesisht stafi bashkëpunëtor është me njerëz që ai i njeh prej 14-15 vitesh.

 

Sidoqoftë edhe për ata të cilët mund të ndryshojnë rrugës, gazetari u shpreh se i konsideron të gjithë familje dhe do jetë gjithmonë i pranishëm për ta.

 

“Ndonjë nga familja mund të çmendet, po çfarë do bësh, prapë familja jote ngelet,” – tha Balla.

 

Madje ai ndau dhe një detaj, të cilin tha se disa portale e kishin raportuar tre ditë pasi kishte dalë nga spitali.

 

“3 javë pas nisjes së re pësova infarkt,” – rrëfeu Balla.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...