Martohet futbollisti i njohur shqiptar, dalin pamjet nga ceremonia (foto)

Florent Hadërgjonaj dhe Dorina Podrimja e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

 

Reprezentuesi i Kosovës këtë e ka bërë të ditur sot përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në “Instagram”.

 

“Zyrtarisht Z & Znj Hadergjonaj”, ka shkruar 27-vjeçari.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...