Këngëtarit shqiptar i hedhin reçipetat në skenë në koncertin e fundit në Gjermani

Reperi i njohur, Mozzik, është perballur me diçka të zakonshme së fundmi në clubet e natës.

 

Ai ka qenë për të performuar në Gjermani dhe kur po interpretonte këngët e tij i kanë hedhur reçipetat në skenë dhe kjo është xhiruar që nga koha kur shfaqen në duart e protagonistes, që besohet se është një fanse e madhe e 26-vjeçarit.

 

Kjo ka shkaktuar të qeshura edhe te reperi, i cili duket që e paska per herë të parë, ndryshe nga të tjerët.

 

Rasti që bëri më shumë bujë ishte Maluma, i cili mori me vete një palë reçipeta që u hodhën në skenë nga një fanse shqiptare.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...